Citāti

Varētu pat teikt – citātu kartotēka.

Latvija, O Rly?

Latvija

Latvija

Latvietis teica:

Latvija ir jebkura cilvēka sapņu zeme. Latvijā ir ļoti attīstīta ekonomika, rūpniecība, lauksaimniecība un kultūra. Latvija izceļas citu Eiropas valstu vidū ar eksportu, kas ir valsts galvenais ienākumu avots. Latvijā ir ļoti labi dzīvot. Latvijas iedzīvotāji ir laimīgi, ka var dzīvot savā valstī. Latviju vispasaules ekonomiskā krīze skāra, bet ļoti nedaudz, jo 19 neatkarības gados valsts ir nodrošinājusies ar uzkrājumiem un finansu rezervēm, kā arī līdzekļiem ekonomikas un sociālās sfēras dotēšanai un stabilizēšanai.
Latvijai ir ļoti stabila valūta – lats. Lats ir viena no visvērtīgākajām valūtām pasaules finansu tirgos. Latvijā ir ļoti zemas cenas un augsta preču un pakalpojumu kvalitāte. Latvijas lielākās bagātības ir tās bagātā kultūra, vēsture un cilvēki, kas dzīvo Latvijā. Latvijas valsts par viņiem ļoti rūpējas.
Latvijas iedzīvotāji ļoti atbalsta savas valsts valdību, Saeimu un dodas uz vēlēšanām. Latvijas valdība cītīgi strādā savas tautas labā. Tā ir ļoti godīga un gudra, tāpēc katra Latvijas iedzīvotāja sapnis ir tikt ievēlētam Latvijas valdībā, lai varētu dot savas zināšanas un pieredzi turpmākai valsts attīstībai. No Latvijas aizbrauc tikai tie cilvēki, kas baidās no pārbaudījumiem un kuri negrib attīstīt Latvijas valsti. Latvijā katram, kas grib strādāt, tiek piedāvāts darbs un stabils, labs atalgojums, kurš ir vairākas reizes lielāks, kā citās Eiropas savienības valstīs. Latvijā sevišķi pieprasīti darba tirgū ir kvalificēti speciālisti un cilvēki ar augstāko izglītību.
Latvijā ir ļoti attīstīta demokrātija, sociālās garantijas, izglītības sistēma, medicīniskie pakalpojumi un ļoti zems noziedzības līmenis, kā arī nav prostitūcijas. Latvijā nav korupcijas. Latvija izceļas pārējo valstu vidū ar augsto dzīves līmeni.
Tāpēc Latvija starptautiski ir atzīta par vislabāko valsti pasaulē.

Avots: komentāros rakstam “Latviešu Jānis un Līga diez vai ālēsies un dedzināsies Parīzē

Filed under: Latvija,

One Response

  1. tsxcat saka:

    Varu paturpināt:
    Latvijā ir attīstīta ražošana, jo nekorumpētie un patriotiskie ministri visu aparatūru priekš Lattelecom un LMT pirka no VEF nevis no Siemens, Philips un Ericsson, kas piedāvāja līdzvērtīgu tehniku un kukuli. Latvijā rūpnīcas ir atvēruši ne tikai Celulozes fabrika, bet arī IBM, Nokia un vairāki citi, jo mūsu ministri ir bijuši atsaucīgi un nav kavējušies ar skaidru atbalstu interesentiem. Latvijā ražo arī tramvajus, jo Rīgas Dome nolēma nepirkt tos no Škodas, bet izvēlējās šos miljonus investēt vietējā ražotāja atbalstam (daudzas detaļas gan importē).
    Latvijā ir lētākā gāze Eiropā, jo Latvija kopā ar ES jau laicīgi izveidoja alternatīvu gāzes vadu uz Eiropu un valsts intensīvi izmanto Inčukalna gāzes krātuvi par to saņemot labu peļņu. Tā kā mums ir tik attīstīta rūpniecība, tad IKP mums ir 2x augstāks nekā Lietuvā, nevis 2x zemāks. Iedzīvotāji nav izbraukuši, toties ir vērojams imigrantu pieplūdums no Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas un Lietuvas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

RSS sexdraugiem.lv

  • An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
%d bloggers like this: